Srdcem naší sportovní agentury NORDIC ACTIVE je především team lidí, který se o vás v průběhu pobytů stará. Na všech našich akcích se potkáte se skvělými instruktory, kteří jsou nejenom profesionály ve svých sportech, ale také skvělými lidmi, kteří vám rádi předají kousek své energie.

 

U Nordic Active se řídíme jednoduchým pravidlem.

"Na prvním místě je vaše bezpečnost, na druhém váš úsměv"

 

TEAM LEKTORŮ NORDIC ACTIVE

 

Bc. Milan Jahoda

Vzdělání: PFJU v Českých Budějovicích obor tělovýchova a sport.

Majitel a zakladatel Nordic Active, se kterým se potkáte na všech našich akcích. Sportovní nadšenec a pohodář, který nezkazí žádnou legraci. Po rodině je sport Milanovou největší láskou. Pokud se ho zeptáte, jaký je jeho oblíbený sport, tak z něj nic nedostanete, protože všechny jsou skvělé :)

Milan se věnuje vedením skupinových i privátních fitness lekcí, skalnímu lezení, vodním sportům, cyklistice, běhu, in-line bruslím, lyžování, snowboardingu, józe a ......

 

" Pokud ti někdo ukáže cestu, po které se bude kráčet snadno, tak po ní nechoď, protože určitě nikam nevede "

 

 

 

Ing. Lucie Paloušová

Vzdělání: VŠ v Pardubicích obor organická chemie.

Lůca je pravá holka z hor a zřejmě sportovně nejnadanější chemik, co kdy můžete poznat. Lucka jezdí závodně na lyžích a závodně se věnovala i stepaerobicu, než propadla sportům jako je TRX, tabata, bosu a bodycombat, které ji společně s hraním s pejskem Luckym zabírají poměrnou část jejího dne.

Jestli si myslíte, že "Ďábel nosí Pradu", tak to se hodně mýlíte, protože nosí pěkně barevné legíny a jmenuje se Lucka :) Vše pochopíte, když vám s milým úsměvem řekne: "Vítejte na mé lekci"

 

" To nejlepší se nemusí vždy mačkat jenom z čerstvých pomerančů"

 

Karolína Švecová

Vzdělání: Zubní technik

Dalším klenotem našeho lektorského teamu je Kája, naše odbornice na Spiral, Aero jogu a přenos pozitivních vibrací do blízkosti vašich srdcí.

Společně se svým oblíbeným Bůžkem a zvonečkem Shanti vám Kája připraví jogový zážitek, na který dlouho nezapomenete, ať už budete "zachumlaní v šálách nebo omotaní spiral pásky.

 

 

 

 

 

Katka Jindrová

Vzdělání: Studentka MU Lékařská fakulta obor záchranář.

Ujedete 1500 km na kole za 15 dní a z toho dvakrát přespíte na stromě, představujeme vám Katku, benjamínka našeho týmu. Katka je dobrodruh milující přírodu a všechny outdoorové aktivit, proto se s ní u nás potkáte převážně na ferratových kurzech, cyklo víkendech, běžkách a sněžnicích.

 

" Kam s kolem nedojedeš, tam ho můžeš dotlačit "

 

 

 

Martin Jahoda

Vzdělání: Obchodní akademie v Dačicích.

Pohodář, se kterým budete rádi trávit čas na skále, snowboardu, kole nebo lyžích. Jeho nezkrotnou vůli po dobré náladě oceníte především, když budete na kost promočení někde na skále, ale i při večerním posezení v hospůdce. Martin je i dobrým barmanem, takže se o vás postará, i když ostatní lektoři jdou už spát.

 

" Cesta je cíl "

 

 

 

 

" Naším společným cílem je, abyste si pobyt co možná nejvíce užili, odnesli si spousty zážitků, informací, učástnili se originálních lekcí a kurzů, které vás posunou dále ve vašem sportování. "

My jsme NORDIC ACTIVE