Srdcem naší sportovní agentury NORDIC ACTIVE je především team lidí, který se o vás v průběhu pobytů stará. Na všech našich akcích se potkáte se skvělými instruktory, kteří jsou nejenom profesionály ve svých sportech, ale také skvělými lidmi, kteří vám rádi předají kousek své energie.

 

U Nordic Active se řídíme jednoduchým pravidlem.

"Na prvním místě je vaše bezpečnost, na druhém váš úsměv"

 

TEAM LEKTORŮ NORDIC ACTIVE

 

Bc. Milan Jahoda

Vzdělání: PFJU v Českých Budějovicích obor tělovýchova a sport.

Majitel a zakladatel Nordic Active, se kterým se potkáte na všech našich akcích. Sportovní nadšenec a pohodář, který nezkazí žádnou legraci. Po rodině je sport Milanovou největší láskou. Pokud se ho zeptáte, jaký je jeho oblíbený sport, tak z něj nic nedostanete, protože všechny jsou skvělé :)

Milan se věnuje vedením skupinových i privátních fitness lekcí, skalnímu lezení, vodním sportům, cyklistice, běhu, in-line bruslím, lyžování, snowboardingu, józe a ......

 

" Pokud ti někdo ukáže cestu, po které se bude kráčet snadno, tak po ní nechoď, protože určitě nikam nevede "

 

 

Patricie (Páťa) Nováková

Vzdělání: Sportovní gymnázium Tanvald. Pedagogika pro první stupeň Liberec.

Páťa je energií NordicActive. Potkat se s ní můžete prakticky na všech akcích, buď jako s lektorkou, organizátorkou nebo hostitelkou, která vám připraví ty nejnabitější fitnessové pochoutky.

Pokud milujete živelné, energické a originální skupinové lekce, věřte, že když se tento lektorský dar rozdával, tak si Páťa přišla ještě dvakrát přidat.

Užijte si lekce Bosu, Zumby, Jumpingu, Bodyformingu, Tabaty, Aero jogy, tak jak je ještě neznáte.

 

"Když už se máte někde ztratit, nikdy není pozdě na skvělý úsměv. Však s tím se bloudí lépe"

 

 

Ing. Lucie Paloušová

Vzdělání: VŠ v Pardubicích obor organická chemie.

Lůca je pravá holka z hor a zřejmě sportovně nejnadanější chemik, co kdy můžete poznat. Lucka jezdí závodně na lyžích a závodně se věnovala i stepaerobicu, než propadla sportům jako je TRX, tabata, bosu a bodycombat, které ji společně s hraním s pejskem Luckym zabírají poměrnou část jejího dne.

Jestli si myslíte, že "Ďábel nosí Pradu", tak to se hodně mýlíte, protože nosí pěkně barevné legíny a jmenuje se Lucka :) Vše pochopíte, když vám s milým úsměvem řekne: "Vítejte na mé lekci"

 

" To nejlepší se nemusí vždy mačkat jenom z čerstvých pomerančů"

 

 

Martin Jahoda

Vzdělání: Obchodní akademie v Dačicích.

Pohodář, se kterým budete rádi trávit čas na skále, snowboardu, kole nebo lyžích. Jeho nezkrotnou vůli po dobré náladě oceníte především, když budete na kost promočení někde na skále, ale i při večerním posezení v hospůdce. Martin je i dobrým barmanem, takže se o vás postará, i když ostatní lektoři jdou už spát.

 

" Cesta je cíl "

 

 

 

 

" Naším společným cílem je, abyste si pobyt co možná nejvíce užili, odnesli si spousty zážitků, informací, učástnili se originálních lekcí a kurzů, které vás posunou dále ve vašem sportování. "

My jsme NORDIC ACTIVE