Reference


"Ahoj, zdravím dream team penzionu Jahoda, ještě jednou jsem vám všem chtěla moc poděkovat za opravdu senzační víkend. Já i Emí jsme si to užily na maximum. Emička se hned v autě ptala, kdy pojedeme znovu :). Celou cestu domů jsem měla úsměv na rtu jako opravdový blázen a úsměv stále přetrvává a to i dokonce i po zapojení do pracovního procesu :) :) :)....a to je co říct. Každopádně s Kamčou už ladíme termín na atletický víkend s dětma a já ještě přemýšlím o běhání a fitness víkendu. Jisté prostě je, že se v tomto roce určitě ještě uvidíme. Nevím jestli vás přepadla radost nebo zděšení :), ale my se těšíme moc. Taky vám moc fandíme ve všem co děláte, protože to děláte skvěle. Takže to hlavně dělejte dál :). Krásný den a moc vás všechny zdravíme Zuzka a Emí "

Zuzka


"FITNESS / WELLNESS VÍKEND - září 2022: TOP!!! Nezapomenutelný víkend, který budu chtít určitě brzy zopakovat!!! U posledních lekcí jsem musela zatlačit slzu, že už to končí a pojedu domů.. Obdivuhodná všestrannost a odbornost lektorů, pestrost lekcí, skvělé prostředí i vybavenost sálu.. jedním slovem BOŽÍ!!! Ale jen tím to popsat nejde... Neskutečná energie!!! Nekončící radost!!! Spousta úsměvů!!! Bezva zábava!!! A asi i moje nová závislost... DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI!!!"

Verča


"Ahoj, chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat za super víkend! Hrozně jsme si to užily, snad jsme nelezly moc na nervy a zase moc rády přijedeme. Jídlo bylo boží, ale vy jako lektoři jste nejlepší! Pokračujte dál, moc rády se s vámi zase vyblbneme :) škoda, že nejste blíž, chodily bychom i na běžné lekce. Mějte se krásně ahooooj :)"

Kamča


"Joga víkend byl prostě nádherný, instruktoři byli super a příjemná rodinná atmosféra penzionu byla to pravé ořechové. Děkujeme i za rady Milana ohledně stravování, právě si jdu namočit ořechy :-). Pobyt vřele všem doporučujeme a určitě ještě přijedeme."

Lenka a Martina


"Děkujeme za krásný zážitek, fitness víkend byl naprosto úžasný, překonaly jsme s holkama sami sebe. Ubytování v penzionu Lestarka krásné, čisté, polopenze u Jahodových výborná. Jsme unavený, všechno nás bolí, ale jsme nadšený, máme čistou hlavu a báječnou náladu. Vřele doporučujeme, určitě jsme nebyly naposledy, bylo to úplně skvělý..????"

Romana


"Běžecký víkend - perfektní zážitek, příjemné prostředí, zajímavé a užitečné rady, skvělá napln dne, příjemni a milí pan a paní domácí a vyborna kuchyně."

Denisa a Honza


"Běžecký víkend u Jahodových byl po všech stránkách naprosto dokonalý. Dřina pro tělo, odpočinek pro hlavu. Doporučuji všem běžcům i neběžcům. Ještě jednou díky, Dana"

Dana


"Děkujeme za báječný víkend, a ferratový kurz pro začátečníky. Vše se odehrávalo pod dozorem instruktora který byl opravdu zkušený, měl přátelský, pozitivní, motivující a osobní přístup ke každému z nás dle jeho potřeb a zkušeností. Ač jsem bojovala se strachem z výšek, vždy tu byl s možností dalšího jištění, radou jak a kam udělat další krok, takže se dalo vše překonat, a maximálně si užít každou chvilku a výhled. Zázemí rodinného penzionu vše jen podrthovalo, stejně tak jako dobrá nálada která neustále panovala ze strany pana Jahody a jeho rodiny. Děkujeme, už teď se těšíme na další dobrodružství, Ondra, Eliška a Jakub :-)"

Ondra & Eli


"Mohu pobyt jen doporučit, již jsme byly s kamarádkami 2x a vždy to bylo skvělé..cvičení i přístup. Menší skupina, žádný dav. "

Michaela


"Nordic Active mohu jen a jen doporučit, již 2x jsem zažila víkend u Jahodových a vždy to bylo super, jak s partou přátel na ferratách tak s manželem na snowboard kurzu, ferraty pod vedením Milana úžasný a nezapomenutelný zážitek, kurz na prkno s Martinem super po všech stránkách, ubytování je v příjemných apartmánech kde máte vše potřebné :-) přístup majitelů, rodinná atmosféra a kouzlo penzionu je bezvadné, takže za mne se sem určitě vrátíme a moc rádi si dáme nějaký další bezvadný víkend"

Lucka


"Jóga víkend byl naprosto famózní. Moc děkujeme za uvedení do světa jógy a možnost vyzkoušení si různých stylů. Určitě jsme zde nebyly naposledy. Vřele doporučujeme :) "

Ségry Bohuslavovi


"Milane,moc díky za skvělý víkend na vodě s Tebou:-). Bylo to jako vždy prostě PARÁDNÍ!!! Naše skupina funguje dál a těšíme se v příštím roce na skály:- ) Přejeme hodně zdraví celé rodince. S pozdravem Šárka a spol"

Šárka Balcarová


"Právě jsem se vrátila z ferratového víkendu a byl to naprosto skvělý zážitek! Profesionální a pohodový přístup, čisté a útulné ubytování a výborná domácí strava. Samotné zážitky na ferratách byly nad očekávání. Ještě jednou moc děkuji a už se těším na další akce. Opravdu všem doporučuji! :-) Markéta"

Markéta


"Jednodenní ferratovy kurz byl opravdu skvělý. Všemu jsem rozuměla, nálada pohodova a ferraty skvostne. Všem vřele doporučuji a určitě jsme se neviděli naposledy. Díky moc za vše. "

Katka P.


"Moc děkujeme za nádherný víkend plný zážitků na skalách i mimo ně, za profesionální přístup, skvělou atmosféru, příjemné ubytování, výborné jídlo ... prostě to bylo všechno SUPER!!! Díky. Evča, Barča, Janča, Alča :-)"

Eva


"První zářijový víkend byl prostě u vás božíííí.Budeme určitě opakovat!Jen když čtu tady ty recenze,tak si nejsem jistá,zda vám ta kapacita bude stačit:-):-):-)To tam pak bude chtít každej:-)Moc pozdravujeme a přejeme hodně zdravíčka!!!!sestřičky Šárka,Lenka a Mirka"

Šárka Balcarová


"Prožili jsem super 4 denní dobrodružný zářijový fitness víkend. Trenér Milan přesně vystihl když v upoutávce na tento víkend napsal - Překonej se ! Sportuj ! Bav se ! Makej ! Prožij ! A zase se bav ! Asi tak bychom mohli popsat ADVENTURE fitness víkend. Bylo to přesně tak, doporučuji všem, kteří se chtějí odreagovat, sportovat a prostě si oddychnout od každodenního shonu. Krásné prostředí, ubytování, domáci strava a příjemní lídé, profesionální ale zároveň lidský přístup. Pokud mi to vyjde, určitě se zase ráda na nějaký víkend přihlásím. "

Jana


"Pěkné, nové a čisté ubytování v rodinném penzionu, v místě vhodném nejen pro spoustu sportovních aktivit. Já jsem zde absolvovala víkendový ferratový kurz pod vedením přímo majitele Milana Jahody. Jeho vedení kurzu bylo velmi profesionální a svou kvalitou předčilo konkurenci. V partě 8 holek nám Milan dal nezbytné úvodní školení, vše trpělivě vysvětloval a pozorně nás ohlídal na ferratě. "

Michaela Kubrichtová


"Tentokrát jsem do Penzionu Jahoda vzala celý svůj tým. Pobyli jsme 2 dny a moc si to užili. Příjemné prostředí, výborná kuchyně, vstřícní majitelé a skvělý nordic walking výlet. Prostě super. Díky Janě, Milanovi a Martinovi."

Jitka Bernardová


"Zase super. Co říct víc?:-)"

Jana


"S partou kamarádů jsme absolvovali jednodenní ferratový kurz v Lužických horách a byl to úžasný zážitek. Rozhodně doporučuji i nesportovcům. Díky skvělému vedení instruktora to zvládne skoro každý. Byl to báječně strávený den s pohodovým a přátelským instruktorem. Naprosto nezapomenutelný zážitek umocňuje pocit, že jsem tak trochu překonala sama sebe. :)"

Týna


"O víkendu 26.-28.května jsem se zúčastnila ferratového kurzu, bylo to moje první ferratové lezení po skalách. Vše bylo perfektní. Ubytovaní jsme byli v pěkně opraveném penzionu Jahoda. Páni instruktoři byli vždy klidní a profesionální, vysvětlili jistění na ferratách, poradili, kudý lézt dál, když člověk nevěděl, v případě potřeby poskytli lezci i dojištění na laně. Pobyt doporučuju všem sportujícím lidem, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového. Děkuji za super zážitky a za poznání nových lidiček :-) "

Renča


"V penzionu Jahoda jsme poprvé byly na podzim roku 2016 na fitness víkendu. Moc se nám tam líbilo, a to jak prostředí, tak přístup "domácích"..Proto jsme neváhaly, přibraly ještě jednu kamarádku a objednaly jsme si zde kurz na ferratách, který jsme tento víkend absolvovaly. Věděly jsme, že instruktor nezklame, ale nevěděly jsme, co čekat od ferrat a zda to vůbec po psychické a fyzické stránce zvládneme :-) A musím říct, že v neděli se nám těžko odjíždělo domů a nejraději bychom si ještě pár dní ve výšce na skalách přidaly. Ferraty nás velmi mile překvapily, o víkendu jsme si odpočinuly od běžných starostí a nadýchaly jsme se čerstvého vzduchu a přitom si užili srandu a neuvěřitelně krásné výhledy při našich stoupáních nahoru...Instruktoři byli profesionální, plní elánu, humoru a trpělivosti..Aktivity u Nordic Active můžu jen doporučit a sama doufám, že zde brzy zase nějaký aktivní víkend absolvujeme :-)"

Lucka


"Víkendový Fitcross camp byl naprosto báječný a vyjímečný zážitek, kdy člověk překonal opravdu sám sebe. Byla to nejen makačka, ale i krásný odpočinek a koncetrace. Nabitý program, čas na odpočinek, poznání nových fajn lidí a v první řadě fajnový Milan, který je velice dobrým trenérem, ale také milým člověkem. Vytváří super atmosféru pro všechny příležitosti. Tímto děkuji nejen Milanovi, ale i jeho ženě Janě, že dělají to co mají rádi a dělají to báječně :-) :-) Letos to byl můj druhý víkendový pobyt v jejich útulném penzionu a určitě to nebylo naposledy, už teď se těším na další zážitky :-) Moc díky :-)"

Linda


"Víkendový fitness pobyt, který jsem absolvovala s kolegyněmi Simčou, Katkou a Ewou, byl naprosto skvělý! Milan měl všechna cvičení sestavená na jedničku, díky několika variantám cviků znamenala výzvu i pro pravidelné sportovkyně. Program byl celkově pestrý a vyvážený, atmosféra přátelská, ubytování čisté a příjemné, kuchyně vynikající. Máme velmi mnoho zážitků a na pobyt budeme ještě dlouho rády vzpomínat. Moc děkujeme :-) "

Andrea


"Včera jsem se vrátila z víkendového Fitness pobytu a jsem nadšená. Vyzkoušela jsem si zde pro mne zatím neznámé sporty a odjela domů s hůlkami , nadšená a natěšená . S kamarádkou jsme si zde užily pohodu , klid, srandu, relax. Potrápily svá těla, což byl taky důvod, proč jsme sem přijely. Děkuji celé Milanovo rodině. Velmi dobře se stará o své hosty a paní Jahodové veliké dík za dobrou kuchyni. Určitě se budu chtít vrátit a všem víc než vřele doporučuji návštěvu Penzionu Jahoda v Kořenově"

Andrea Milfaitová


"Souhlasím se vším, co zde je již napsáno...Jana a Milan vše dělají celým svým srdcem. Byla jsem na redukčním pobytu a doporučuji! Byl to skvělý týden."

Dana


"Jednodenní kurz Via Ferraty jsem objednala jako dárek k narozeninám a naprosto předčil naše očekávání. Ferraty jsou úžasný zážitek, který si určitě brzy zopakujeme. Skvělá domluva s rodinou Jahodových, ve všem nám vyšli maximálně vstříc a celý víkend o nás bylo královsky postaráno :-) Profesionální a zároveň velice přátelský přístup, útulné a čisté ubytování, výborná kuchyně, vytopená sauna a parádní zážitek jako třešnička na dortu, co víc si přát :-) Vřele doporučuji všem co si chtějí užít trochu dobrodružný víkend :-))) My ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další zážitky u vás! "

Hanka


"Na fitness vikend jsme si vyrazily se segrou, protoze pohyb a vsechny nove sportovni aktivity jsou nam velmi blizke. Za me velke pozitivni prekvapeni z nordic walkingu-konecne mam jasno, jaka je spravna technika a jak je nam uzitecny. :) A power joga je daleko vetsi makacka, nez jsem si vubec umela predstavit!:) Kazdopadne skvele straveny cas se sympatakem Milanem,jehoz pristup je profi a velmi prinosny, pomuze, poradi a vsem se nam paradne venoval, vcetne velmi zajimave prednasky o vyzive. Ubytovani ciste a utulne. Takze za me vikend v penzionu Jahoda pod kridly Jahodovych prosel na jednicku! Zase brzy na videnou!"

Lenka


"Na fitness pobytu jsme už potřetí. Opět maximální spokojenost s ubytováním, jídlem (oproti minule snad ještě skvělejší snídaně, děkuji, bylo to fakt mňamózní) a snad úplně nejvíc děkuju Milanovi za jeho starostlivost a trpělivost. Jako ženská jsem se cítila krásně opečovávaná. "

Katkact


"Máme za sebou SUPR fitness víkend s bezva lidičkama. Určitě se někdy vrátíme. Penzion útulný a čistý. Janča supr kuchařka. Milane, jen ty svijánky příště do ledničky :-). Okolní příroda je krásná a na obídek doporučujene vyrazit do Příchovic do restaurace U Čápa s výbornou kuchyní, vlastním pivem a višňovou limonádou. Všem vřele doporučují holky z Lipníka a Milovic :-)"

Marcela


"Rozhodli jsme se letos s dcerou zkusit fitness víkend. Po prvním dni jsem nečekala, že to bude tak náročné. Cvičení bylo různorodé a zábavné. Tak jsme se již dlouho nezapotili. Ubytování a strava byla výborná, spolubydlící perfektní (zdravím Nymburk) a trenér byl trpělivý a velmi ochotný. Doporučuji všem, který chtějí něco se sebou dělat."

Evča a Vendy


""Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla letos udělat něco pro své těla a vlastně i duši, tak jsem si zpříjemnila cvičení výletem na fitness camp (28.-31.7.2016). Nejsem žádná modelka (a nikdy ani nebudu) a i když posledního půl roku cvičím tak tady jsem si mákla na dno svých sil. Ano tělo mě bolí ještě dnes ale vždycky se u toho uculím jako telátko, protože mi těch pár dní bylo úžasně. Milan je strašně ochotný, trpělivý a chápavý človíček. U mnoha cviků vymýšlel i lehčí varianty aby to bylo i pro mě zvladatelnější. Nelituju ani vteřiny, kterou jsem tam prožila, všechen ten pot a bolest svalů za to opravdu stála. Doufám, že se tam příští rok sejdeme zase s fajn lidičkama a máknem si... Moc se těším... Děkuju Milane, že si to semnou vydržel.""

Danča


"Účastnila jsem se in-line kurzu pro začátečníky. Mohu jen doporučit, předčilo to mé očekávání. Poslední den in-line stezky v Německu jsem si parádně užila a opravdu jsem si poradila i s "kopci":-)) Fajn a trpělivý učitel pobyt jen zpříjemnil. Nutno pochválit i Martina:-) Doufám, že se dostanu na další kurzy! Určitě se těším!! "

Martina


"Nedávno jsem absolvovala fitness víkend, který jsem dostala od kamarádek k narozeninám. Jako sportovní nadšenec mohu jen vychválit. Byl to úžasný víkend plný sportu ve skvělém kolektivu. Ubytování super, jídlo výborný, sportovně výživný. Je vidět, že provoz a organizaci mají pod palcem lidé, kteří sportu rozumí a především lidé, který to baví. Děkuji za báječná víkend."

Kabelková Lucie


"Fitness víkend, který jsem prožila v penzionu Jahoda byl splněn nad moje všechna má očekávání. Super ubytování, krásná příroda a instruktor byl milý, ochotný a dodával energii, aby člověk dal ze sebe ještě více než by byl sám ochoten do toho všeho dát. Určitě můžu všem kdo chtějí tento typ pobytu vyzkoušet jen vřele doporučit. Já osobně jsem nejela naposledy :-). "

Dana


"Fitness pobytu jsem se zúčastnila poprvé a už teď se těším, až se zase někdy vrátím. Byla radost zde potrápit tělo a vyčistit hlavu. Perfektně připravený program, zkušený, ochotný a pohodový trenér, příjemné ubytování, krásné okolí. Vyzkoušela jsem nové sportovní aktivity a z Nordic Walking jsem nadšená! :o)"

Pavla z "Plyšova"


" Skvěle zorganizovaný pobyt. Velmi příjemný instruktor, který se klientům věnuje naplno. Nedokážu si představit co by mohl dělat ještě lépe, protože vše je prima. Byla jsem na této akci již podruhé a opět absolutní spokojenost. Pokud si chcete příjemně potrápit tělo tak toto je určitě ta pravá volba. "

Leontynka


"Bohatý program, osobní péče"

Lenka


"Vše v pořádku, program splněn do puntíku, majitelé příjemní a ochotní. Těším se na další víkend :) "

Verča


"Doporučuji! Krásné, čisté ubytování i prostředí. Navíc majitel a učitel v jednom je milý, zábavný a na všechno připravený. Hezky vše vysvětluje a navíc má svatou trpělivost Emotikona grin Nad očekávání příjemná aktivní dovolená:-) https://www.facebook.com/penzionjahoda/reviews/"

Nikol


"In-line camp - parádní aktivní dovolená. Penzion útulný a čistý. Majitelům patří velký dík za senzační organizaci a pohodový celý průběh. Skvělý program. Naprostá spokojenost. A v neposlední řadě i štěstí na prima společnost In-line camp - parádní aktivní dovolená. Penzion útulný a čistý. Majitelům patří velký dík za senzační organizaci a pohodový celý průběh. Skvělý program. Naprostá spokojenost. A v neposlední řadě i štěstí na prima společnost https://www.facebook.com/penzionjahoda/reviews/ "

Šárka


"Fitness camp byl tak super, ze se mi ani nechtelo domu. Uz se tesim az prijedu na nejaky dalsi pobyt. https://www.facebook.com/SportovniVikendy.cz/reviews/"

Terka


"Líbilo se nám úplně všechno,majitelé penzionu jsou úžasní lidé, velmi se nám věnovali a víkend neměl chybu. Určitě bychom ho rádi zopakovali.Penzion Jahoda můžu jen doporučit."

Květa


"Naprosta spokojenost. Velice si vazim pratelskeho prijeti a starani se manzelu Jahodovych, jejichz dobra nalada a super pripraveny program nam zprijemnili krasne tri dny v Krkonosich. Ubytovani naprosta jednicka. Doporucuji a rada se opet za nimi podivam. "

Petra


"Byl to perfektní víkend. Skvělý program, krásné ubytování a báječní organizátoři, kteří nám ve všem vyšli vstříc. Nemělo to chybu. Vřele doporučuji."

Kristyna


"Skvěle naorganizované, báječní lidé, výborné jídlo, DOPORUCUJI VŠEM"

Alžběta


"Program splnil naše očekávání, výklad metodiky in-line bruslení byl na profesionální úrovni. Terény v Německu jsou vybrány tak, že bez znalosti průvodce, by byly jen velmi obtížně naleznutelné. Okruhy cca 20 - 26 km odpovídaly vstupním představám a prezentovaným informacím. Majitelé jsou moc milí, starostliví, profesionální a erudovaní lidé. Prostředí pensionu je útulné, příjemné, tiché, poskytující dostatečné soukromí a nabízející dobrou domácí stravu. Točené pivo ze 7. schodu :) . Děkujeme a doporučujeme všem milovníkům in-line bruslení, ať jste začátečník, či pokročilý."

J


"Byla jsem maximálně spokojená. Výborná organizace, osobní přístup, skvěle vedené hodiny cvičení i výlety, výborné jídlo. V září jedu zas."

Katkact


"Super víkend s výborným přístupem majitelů a v krásném prostředí. Určitě doporučuji všem!"

Jana


"Skvěle zorganizovaný sportovní pobyt, sympatičtí majitelé, kteří ve všem vyjdou vstříc, pěkné čisté ubytování, domácí strava... Moc jsem si pobyt užila a pro ostatní můžu jedině doporučit!"

Mzejdova