O nás

Po absolvování studia tělovýchovy a sportu v Českých Budějovicích jsme si nějaký čas přivydělávali jako fitness instruktoři, lektoři nordic walkingu a instruktoři lyžování. Díky pozitivním ohlasům a stále se zvětšujícímu zájmu o naše služby jsme se rozhodli této činnosti věnovat naplno.

Rok 2010 - zakládáme sportovní agenturu s názvem NORDIC ACTIVE

  • NORDIC - naše sportovní filozofie vychází ze "severských" zemí. Odtud pochází převážně sporty, které jsou ve spojení s přírodou a podporují přirozený rozvoj těla i ducha - nordic walking, skike (terénní běžky), skating, funkční trénink a další.
  • ACTIVE - "být aktivní" a spokojený - to je náš cíl. Prostřednictvím našich kempů chceme motivovat a vést ostatní k novým sportům, které je budou bavit a prospějí jejich kondici a zdraví.

2011 - 2013 - probíhá rekonstrukce vlastního ubytovacího zařízení, které se nachází v krásné oblasti na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Jsou zde ideální podmínky pro provozování pestré palety sportů, které jsou ve spojení s horskou přírodou, kde se každý dobije spoustou energie.

2013 - rozbíhají se první fitness kempy ve vlastním :). Vzhledem k menší ubytovací kapacitě (12-14 os.) probíhá vše individuálně v rodinném duchu. O to lepší jsou ohlasy a motivace k rozšiřování nabídky.

2015 - vytváříme nový web, který vám usnadní výběr z naší nabídky.

Zakladatelé:

Bc. Milan Jahoda

Zakladatel / trenér
info@sportovni-vikendy.cz
+420 608 180 285

Vzdělání: Jihočeská univerzita PF, obor tělovýchova a sport
Instruktorské licence: Funkční trénink, Kulturistika a fitness, Instruktor lyžování a snowboardingu, Fotbalová trenérská licence B, Nordic Walking, In-line bruslení & Skike, Cykloturistika,Vysokohorská turistika, Vodní turistika, Plavčík – záchranář B, Instruktor powerjogy

Mgr. Jana Jahodová

Zakladatelka / trenérka
info@sportovni-vikendy.cz
+ 420 608 180 285

Vzdělání: Jihočeská univerzita PF, učitelství pro 2. stupeň TV/Z
Instruktorské licence: Instruktor fitness centra a osobní trenér fitness, Zdravotní tělesná výchova, Instruktor lyžování, Vodní turistika, In-line bruslení & Skike, Plavčík – záchranář B, Cykloturistika, Nordic Walking