Ubytování

Abyste si aktivní víkend co možná nejvíce užili, je kromě kvalitního programu důležité i pěkné a čisté ubytování. K těmto účelům slouží náš vlastní penzion, který se neustále snažíme zvelebovat, aby byl váš prožitek co nejpříjemnější.

 

 

Penzion Jahoda

se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš 3 kilometry od Harrachova. Penzion má kapacitu cca 20 lůžek rozdělených do čtyřech prostorných apartmánů. Každý z apartmánu je rozdělen na pokoje, ve kterých budete ubytovaní. Do pokojů ubytováváme vždy pouze tak, jak se nám nahlásíte. Společně ubytováváme pouze jednotlivce, kteří dorazí sami a to jenom po dvojicích.

 

Společenská místnost

Součástní penzionu je i malá hospůdka, kde vám naservírujeme snídaně a večeře. Zároveň si zde večer společně s námi a ostatními účastníky můžete posedět u dobrého vína. Dále zde probíhají i přednášky a workshopy, pokud jsou součástí vašeho pobytu. V průběhu dne si zde můžete dát výbornou kávu s nějakou sladnou odměnou :)

 

Sauna

Odpočívat a relaxovat můžete i v sauně s venkovním ochlazováním. Do sauny vám zapůjčíme saunové osušky a pustíme příjemnou relaxační hudbu, aby byl odpočinek co možná nejdokonalejší. V případě, že sauna není součástí vašeho pobytu, můžete si ji přiobjednat navíc přímo na místě.

 

Tělocvična

Na naše akce využíváme vlastní sportovní centrum, které je vzdálené pouze 150 m od penzionu. Sportovní centrum je moderně zařízené a disponuje všemi cvičebními pomůckami, které při lekcích využíváme. Nemusíte si tedy s sebou žádné vozit, ale pokud jste zvyklí např. na svoji podložku, klidně si ji přibalte. Toto sportovní centrum je určeno pouze k účelům naší sportovní agentury, takže se zde v průběhu akce nepotkáte s nikým jiným. Věříme, že zde prožijete spoustu originálních fitness lekcí a že se vám cvičení zde bude líbit.

 

Zahrada a venkovní cvičení

V případě příjemného počasí probíhají některé lekce venku na zahradě přímo u penzionu. Konají se zde lekce nordic walkingu, jogy, crossfitu, běžeckých tréninků apod. Ve volných chvílích zde můžete otestovat i lukostřelbu, nebo jen tak relaxovat na sluníčku.